Kadınlar Kulübünde Bir Üyeliğin Daha Sonu

Kendini bilmez kişilerce yönetilen bir sitedir kadınlar kulübü. 3 hamileliğim boyunca kadınlar kulübüne giriş yapmış bulunmaktayım ama bir şekilde üyelik haklarım elimden alınmaktadır.

Hemde sorgusuz sualsiz!

Başta Kazen olmak üzere, yöneticilerin işlerini ticari çıkarlar uğruna yaptıklarını düşünmekteyim. Ticari çıkardan kastım ise şudur; biliyorsunuz ki internet siteleri belirli tıklar üzerinde para kazanıyor, Google de Ceo su yükseliyor, reklamlarla az çok kazanç sağlanıyor.Sitenin kendi çapında düzenlediği ama bunlarında anayasanın bilmem kaçıncı maddesine dayandırarak ortaya koyduğu, kendilerince çok önemli ama bizim için oldukça önemsiz kuralları ve kanunları var!

  1. Eğer Kadınlar Kulübü’ne üye olmak istiyorsanız, kesinlikle Whatsapp’a arkadaş toplamayacaksınız. Toplarsanız hooooooop atılırsınız. Hemde sorgusuz sualsiz. Ya bir sor arakadaşım bir sor belki 2 gün girdik çıktık Whatsapp’a değil mi?
  2. En ufak tartışma ortamında Kazen yeniden ortada belirir ve üyeliğinize engel koyar. Yapar yani bana çok yaptı.

Bu sitenin kuralları böyle uzar gider aslında. Site de gerçekten elit insanlar falan da olsa gam yemeyeceğim. Ama nerede vizyonsuz insanlar var hepsi toplaşmış siteye, sitenin amacının sağlanmasına yani para kazanmasında katkıda bulunuyorlar.

Neyse ki amaçlarıma ulaştım 🙂

Şu 5 sene içerisinde 3 kere yaşadığım hamileliğimde bir sürü hamilelik arkadaşı topladım kendime 🙂 Ve arkadaşlıklarımız bu süreçte hiiiiç kopmadan devam etti, sürüp gitti.

Sen hala üyeliklerimizi pasifleştir!

Anlamıyorum ki bu neyin egosu?

Senin iptal ettiğin üyelikler öyle iptal mi kalıyor sanıyorsun? Bir Gmail hesabı oluşturmak kaç dakika sürer biliyor musunuz? Site için kuruş hesabı yapacağına birazcık insanlar arasında ki dostluklara özen göstermelisin! Ben mesala 3 kere engellenmiş bile olsam, hala kimi zaman Google’dan search yaptığımda kadınlar kulübüne girebiliyor ve merak ettiğim şeyleri okuyabiliyorum. (Doktor isimleri, ürün tavsiyeleri vs.)

Küçük hesaplar peşinde koşmaktansa insanların seçim haklarına saygı göstermeyi denemelisin. İnsanlar istediğinde Whatsapp’tan arkadaşlıklar oluşturmalı istediğinde Kadınlar Kulübu’ne girebilmelidir. Bu neyin korkusu anlayabilmiş değilim.

Neyse ben Kazen’e inat bir üyelik daha oluşturayım da gruba lafımı atıp yeniden ortadan yok olayım 🙂

Sevgiler …

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here