3. Çocuğumuza Hamileyim 3 Çocuklu Hayat

Uzun zamandır ara verdiğim sayfama sonunda yeniden giriş yapabildim. Aslında böyle şeylere uzunca zaman ara vermeyi pek sevmem ama ailemize katılacak olan 3. çocuğumuzdan ötürü baya zorlu günlerden geçtim. Enerjim neredeyse sıfıra yakın olduğundan boş vakit buldukça dinlenmekten öte direk uykuya geçmeyi tercih ettim. Yani anlayacağınız bol bol dinlendim. Enerjisiz kalıp mutsuz olmayı göze alamadım ne yazık ki.

Zaten ki dinlemesem bile karnımda ki bıdık sürekli midemi bulandırdığı için gözlerimi kapatıp hiç bir şeyi görmeyi tercih etmiyordum.

9. haftanın bitmesiyle birlikte bulantılarım bir hayli azaldı. Şimdi tabi ki yine tiksindiğim çokça şey var. mesela muz yiyemiyorum. Çok ilginç değil mi 🙂 Ama bir ekşi istiyorum ki sormayın gitsin. Kızımda resmen tatlı şeyler aşermekten ve kendimi kamçılamaktan bitap düşmüştüm. Ama oğlumda tatlı olan her şeyden feci bir şekilde tiksinmiştim. Şimdi yine o haldeyim. Yani tahmin edeceğiniz gibi yine bir oğlan çocuğu bekliyorum.

İtiraf kısmına gelecek olursak, kesinlikle erkekten öte kız çocuğumun olmasını tüm kalbimle çok daha fazla isterdim. En çokta kızıma arkadaş olması için. Oğluma geliyor demek ki arkadaş. Bu arada daha cinsiyeti falan öğrenmedik. Ama ben ve eşim böyle hissediyoruz. İsmini bile bulduk desem 🙂 Gerçi bulamadık, iki isim arasında kaldık desem daha doğru olur.

Arden: Allah’ın bereket bolluk tarlası, adalet tarlası.

A: Sakin bir kişiliğe sahip olmanız nedeni ile çözüm üretme yeterliliği çok yüksek birisiniz. Bu durum da sizin çevrenizdeki güvenilirliğinizi artırıyor. Kararlarınıza hep saygı duyuluyor.

R: Dengeli ve uyumlu kişiliğiniz ile etrafınızdaki herkesin size saygı duymasını sağlıyorsunuz. Neşeli yapınız ile de en mutsuz olan insanı bile kolay bir şekilde güldürebiliyorsunuz.

D: Mert ve güvenilir bir kişilikte olduğunuzdan etrafınızdaki herkes size güveniyor. Bunun yanında çevrenizdeki insanların problemleri ile birebir yakından ilgilenmeniz de ne kadar sorumluluk sahibi olduğunuzu gösteriyor.

E: İyi ve güvenilir bir arkadaş olduğunuzdan kimse sizinle arkadaşlık yapma konusunda çekinmez. Sürekli olarak çevrenize destek olabilecek kişilikte olduğunuzdan herkesin yardımına koşma konusunda üstünüze yoktur.

N: Saf ve temiz kişiliğiniz sayesinde içinizde hiçbir zaman kötülük yok. Sabırlı olmanız ile de dikkatleri üzerinize çekmeyi başarıyorsunuz. Doğal davranışlar sergilemeniz ile de sağlam kalıcı arkadaşlıklar edinmeyi başarıyorsunuz.

Arden isminin kader sayısı

Arden ismi için harf dağılımı: 1(a) * 1 + 1(r) * 9 + 1(d) * 4 + 1(e) * 5 + 1(n) * 5
Kader Sayınız: 24 =>2 + 4 = 6

6 rakamının analizi, Pratik ve dikkatli yapınız ile işleri çabuk kavrama konusunda iş yerinizde daima itibar gören biri olmayı başarmışsınızdır. Ayrıca bunun yanında yetenekli olmanız ile de göze çarpıyorsunuz. Size verilen görevleri zamanından önce yapman konusunda da sürekli olarak takdir edilmişsinizdir. Her ne kadar diğer iş arkadaşlarınızın kıskançlığından dolayı size farklı yaklaşmaya çalışsalar dahi, insanlara olan içtenliğiniz ile bunu başaramamışlardır. Yani iş ortamındaki kişiler bile sizinle konuşmaktan ve arkadaşlık yapmaktan hiç çekinmemektedir. Bu durum sizin diğer bir kişiliğiniz olan alçakgönüllülüğünüz sayesinde olmuştur. Sizin için asla paranın önemi yoktur. Cebinizde tek kuruş bile kalmış olsa, zor durumda olan arkadaşınıza hiç tereddütte bile düşmeden yardımcı oluyorsunuz.

Doren: Hediye

D: Üstün güçlere sahip, Çok hırslıdır ve zorluklara karşı göğüs germeyi sever. Güç temsilcisidir.

O: Kendi içine kapalıdır. Gizliliği sever ve sır saklar. Kişiliklerini sergilemek yerine keşfedilmeyi ve gizemli görünmeyi tercih eder.

R: Sert yapıya sahiptir. Karar verirken çok güçlük çeker. Tereddüt hayatının bir parçasıdır.

E: Ruhsal dünyası çok karışıktır. Üzüntü ve sevinci bir arada yaşayabilir ve bundan rahatsızlık duymaz.

N: Sağduyu sahibi bir kişiliktir. Üstün güçlere ve yeteneklere sahiptir. 6. his duygusu gelişmiştir.

Doren isminin özellikleri aşağıdaki gibidir.

Ayaklarını yere sağlam basmayı severler. Düşünmeden hareket etmeyi pek sevmezler. Mükemmeliyetçi insanlar. Sistemli, düzenli olmak onlar için çok önemlidir. Ancak bazı zamanlarda bu durum onları inatçı bir insan haline getirebilir. Baskı altındayken oldukça başarılıdırlar. Zorlukları yenmeyi bilirler.

Hayatta limitlerini hep üst düzeyde tutan insanlardır. Hem sezgileri hem de azimleri oldukça fazladır. Kendi sınırları vardır. Kuralları, kanunları severler. Bunun yanında derin düşünceli insanlardır. Ancak kıskanç insanlar olabilirler. Çok şüpheci ve karamsar olabilirler.

İç dünyalarında yaşadıkları yoğun duyguları dışarıya yansıtırlar. Olayları derinlemesine inceler ve düşünürler. İş ahlakları oldukça yüksektir. Bitip tükenmek bilmeyen bir enerji ile çalışırlar. Ancak iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi ayarlamakta zorluk yaşayabilirler.

Aşk insanlarıdır. Aşk için yaşarlar. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler. Hayatı yaşamayı çok severler. Arkadaşlarıyla dışarıda eğlenmeye bayılırlar. Olayları farklı yönleriyle görebilme ve değerlendirebilme yetenekleri vardır. Objektif düşünen insanlardır.

Yaratıcı ve kendine özgü kişilerdir. Olaylara farklı gözle bakmayı severler. Yaptıkları işlerde çok azimlidirler. Sistematik ve düzenli bir hayatı severler. Yazmayı çok severler. Günlük tutmayı çok severler.

Büyük çoğunluk Doren’den yana tabi. Bende “A” harfi ile başlayan isimleri seviyorum nedendir bilinmez. Moda olduğundan mıdır acaba 🙂 Algıda alışkanlık gibi bir şey oldu sanırım. Arenler, Ardenler, Ardalar havalarda uçuyor bu ara. A ile başlamayan isim o kadar az ki çevremde…

Ama Doren olacak sanırım ismi. 25 Temmuzda doktor randevum var. Bakalım o zaman 13 haftalık olacak bebitom. Kesin öğreniriz gibi hissediyorum. Olsun yine de güzel olacak her şey.

Bende havadisler böyle işte.

Her şey güzel olacak, eminim.

Sevgiyle…

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here